ساختمان هوشمند

خدمات هوشمندسازی ساختمان

خدمات هوشمندسازی ساختمان

خدمات هوشمندسازی ساختمان توسط شرکت هوشمند نیروی نابان همیشه در دسترس هستند. این خدمات جهت بهبود و اتوماسیونی شدن فرآیند ها و سیستم‌ ها با استفاده از تکنولوژی‌ های پیشرفته از جمله هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، اینترنت اشیا و سنسورها را به هدف دارند. در ادامه، چندین نمونه از خدمات هوشمند سازی را می‌توان ذکر کرد:

1-پنجره ملی خدمات دولت هوشمند: این پلتفرم ملی ارائه خدمات دولتی و عمومی به مردم را تسهیل می‌کند. با یک بار احراز هویت، می‌توان خدمات مورد نظر را دریافت کرد

2-خدمات هوشمند سازی ساختمان: این خدمات شامل نصب، راه‌اندازی، آموزش و پشتیبانی پس از فروش تجهیزات هوشمند سازی ساختمان می‌شود.

3-هوشمندسازی خانه: این خدمات شامل کنترل اجزای مختلف ساختمان، اپلیکیشن‌ها و ویجت‌ها، دستیار صوتی و سناریوهای هوشمند می‌شود. به طور کلی، خدمات هوشمند سازی به منظور بهبود کارایی و اتوماسیون فرآیندها و سیستم‌ها در مختلف حوزه‌ها ارائه می‌شوند

 خدمات پس از فروش در حوزه فعالیت دفتر مرکزی در امر هوشمند سازی ساختمان ها یکی از نقاط قوت اساسی برند ما در این زمینه می باشد . خانه های هوشمند ،ادارات هوشمند و به طور کل ساختمان های هوشمند بسیاری با بهره مندی از این تعهد خدمات ما ،از گذشته تا کنون از سیستم هوشمند خود با خیال آسوده بهره می جویند.

کلیه محصولات HDL دارای 36 ماه گارانتی در صورت بروز مشکل خواهند بود. گارانتی تمامی موارد به جز شکستگی و آبخوردگی کلیه تجهیزات را در برمیگیرد. از طرفی در صورت بروز ایرادات فنی مشمول گارانتی خواهند شد و این موضوع گواهی بر کیفیت قطعات و خدمات این برند در ایران می باشد. در ایران شامل ده سال خدمات پس از فروش است و می توانید حتی پس از پایان دوران گارانتی محصولات HDL، خدمات مورد نیاز را از ما انتظار داشته باشید .

ارائه ی راهکار های هوشمند سازی

هوشمندسازی به معنای اتوماتیک کردن فعالیت‌ها و پروسه‌ها با استفاده از تکنولوژی و هوش مصنوعی است تا به کاربران امکان انجام کارها به صورت سریعتر و بهینه‌تر را بدهد. این پدیده، باعث بهبود زندگی روزمره ما می‌شود و در مختصات مختلف از زندگی ،از خانه هوشمند تا ساختمان های تجاری اثرات مثبتی دارد. در زیر علاوه بر خدمات هوشمندسازی ساختمان به برخی از مزایا و کاربردهای هوشمندسازی می‌پردازیم:

1- **کاهش توان مصرفی**: سیستم‌های هوشمند می‌توانند تا ۷۰٪ توان مصرفی را کاهش دهند.

2- **حذف عوامل انسانی**: با هوشمندسازی، نیاز به حضور انسان در فرآیندها کاهش می‌یابد.

3- **کنترل از طریق اپلیکیشن**: امکان کنترل سیستم‌های هوشمند از راه دور از طریق اپلیکیشن‌ها فراهم می‌شود.

4- **افزایش عمر مفید تجهیزات**: با بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش فشار بر روی تجهیزات، عمر مفید آن‌ها افزایش می‌یابد.

5- **نظارت بر انرژی مصرفی**: سیستم‌های هوشمند می‌توانند مواردی که سبب اتلاف انرژی می‌شوند، شناسایی کنند.

6- **استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشینی**: امکان بهبود خود‌نظارتی و بهینه‌سازی فرآیندها با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی.

مشاوره رایگان تلفنی و حضوری

هوشمندسازی، یک انتخاب ایمن و به صرفه است و می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی و کاهش هزینه‌ها در طولانی مدت کمک کند. شما می‌توانید برای دریافت **مشاوره هوشمند سازی** ساختمان و برآورد هزینه به همراه پیش‌فاکتور، با ما تماس گرفته و یا در صفحات ما پیام بگذارید . کارشناسان شرکت نابان در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. جلسه مشاوره رایگان است و به انتخاب شما حضوری یا تلفنی برگزار می‌شود. بهتر است جلسه حضوری را انتخاب کنید تا از شوروم خانه هوشمند شرکت نابان بازدید کنید. در صورت نیاز و برای ارائه بهترین راه‌حل‌های هوشمندسازی، امکان بازدید رایگان از پروژه شما نیز وجود دارد. بعد از نیازسنجی پروژه در جلسه مشاوره، هزینه تجهیزات مورد نیاز و… در پیش‌فاکتور برای شما صادر می‌شود

قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

 برای هوشمندسازی ساختمان یا خانه‌ی خود، قیمت های متفاوتی بر اساس نوع خدمات، پروتکل، برند و تعداد تجهیزات مورد نیاز وجود دارد  این قیمت ممکن است با توجه به متراژ و ابعاد ساختمان شما تغییر کند و بهتر است از قبل از شروع فرآیند هوشمندسازی، اطلاعاتی را در مورد قیمت تقریبی این خدمات را از طریق متخصاصان هوشمند سازی و با توجه به نیاز و شرایط خود به دست آورید.

آموزش هوشمند سازی ساختمان

از صفر ساختمان زمانی برقکار وارد ساختمان میشود که لوله گذاری را انجام دهد ما نقشه هوشمند را به برقکار ارائه میدهیم و به صورت رایگان به برقکار اموزش میدهیم که بتوانند به بهترین حالت ممکن پروژه را تحویل به کارفرما دهند .

بعد از اتمام کار هوشمندسازی ساختمان شما ، تمامی تجهیزات هوشمندی که روی ساختمون اجرا شده از جمله کلید ها و تاچ پنل ها و اپلیکیشنی که روی گوشی نصب میشود توسط همکاران فنی کاملا توضیح داده میشود که چه طور تمامی اپشن هارو کنترل کنید مثال :

از راه دور چگونه استخر را روشن کنیم یا چگونه امنیت ساختمان را فعال و غیر فعال کنید .

چگونه از ظبقه اول تمامی طبقات خانه را کنترل کنید.

چگونه سناریو های خانه هوشمند را اجرا کنیم.

نتیجه گیری

ما جهت خدمات هوشمندسازی ساختمان به طور قطع در این مسیر، تمام تلاشمان را میکنیم که امنیت ،آسایش و رفاه را برای شما به ارمغان بیاوریم. اینگونه در همه حال همراه شما هستیم و در صورت درخواست مشاوره و خدمات میتوانید با ما تماس گرفته و یا پیام بگذارید ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *