درباره نابان

کارشناسان ما در نابان به صورت جدی در دو بخش:
  • طراحی مشاوره و اجرای سیستم های هوشمند ساختمان
  • برگزاری دوره های آموزشی هوشمند سازی به صورت پکیج های آنلاین و حضوری در کنار شما هستند.

هوشمند نابان در دو بخش طراحی و نصب و راه اندازی سیستم های هوشمند ساختمان به عنوان رتبه برتر هوشمندسازی استان مازندران از سال 1390 فعالیت میکند که نماینده رسمی و انحصاری چندین برند مطرح سیستم های هوشمند ساختمان می باشد . برای ارائه طراحی و خدمات فنی و تخصصی بهتر از طراحی بهینه و اقتصادی تا نصب و راه اندازی سریعتر و با کیفیت بیشتر برای شما کارفرمایان و سازندگان عزیز و شما مهندسین فعال در حوزه ساخت و ساز و همینطور طراحان دکوراسیون ، تعداد شعبات و نمایندگی های نابان روز به روز در حال گسترش می باشد.

 در بخش آموزش هوشمندسازی به صورت دوره های غیر حضوری پکیج های آنلاین:
  • دوره جامع زیر ساخت و نصب و راه اندازی
  • دوره برنامه نویسی پیشرفته
  • طراحی ونقشه کشی هوشمند و دوره های آموزش حضوری با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

به طور تخصصی کنارتون هستیم . در بخش آموزش مهندسین برق ، پیمانکاران برق ، برقکاران عزیز ، دانشجویان رشته برق و جویای کار که در هر سطحی هستید و نیاز دارید تا به عرصه هوشمندسازی ساختمان ورود کنید به شما اموزش داده خواهد شد .به طوری که نیاز به آموزش دیگری نخواهید داشت . کارشناسان نابان در حین اموزش و به خصوص پس از تکمیل دوره آموزشی در کنار شما خواهند بود تا اطمینان حاصل کنند تا شما در سریعترین زمان ممکن به بازار کار ورود کنید . این قضیه یک بازی برد برد برای شما و نابان خواهد بود .ما در کنار شما خواهیم بود در هر مکانی که مد نظر شماست به بازار هوشمندسازی ورود کنید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید قوانین اخذ نمایندگی نابان را مطالعه کنید.

 

سال 1391
از شروع تا تولد نابان
نابان

ما عضوی از خانواده بزرگ هوشمندسازی ساختمان شدیم و فعالیت خودمون و در این زمینه به عنوان تنها نمایندگی انحصاری استان مازندران فعالیت خودمون و شروع کردیم . 

سال 1398
ایده نابان

ازدواج با مهندس مهدی  برزگر ( بورسیه وزارت نیرو رشته تخصصی برق ) وقتی کسی هم رشته و هم فکر با من بود ، ایده هامون با صدای بلند مطرح کردیم و و تا اجرایی شدنشم پیش رفت .

سال 1398
خانواده بزرگ هوشمند سازی

تا اون موقع پروژه های رباتیک دانشگاهی فعالیت داشتم که سعی کردم گروهی را در شهرستان نوشهر و چالوس تشکیل دهم. 

سال 1400
خانواده هوشمند نابان

تا به امروز خانواده نابانمونم بزرگترین خانواده هوشمندسازی در استان مازندران هست خانواده اصیل هوشمندسازی