آموزش های تخصصی سیستم های سخت افزار و نرم افزار ساختمان هوشمند

دوره آموزشی هوشمند سازی با هدف ارتقا و دانش برای موفقیت بیشتر نقشه کشی و اجرای زیر ساخت و راه اندازی برنامه های سیستم های هوشمند ساختمان

در اینستاگرام به خانواده نابان ما بپیوندید

اصول اولیه هوشمند سازی

در پکیج های ما مرحله به مرحله مباحث و سرفصلهارا قرار دادیم مخصوصا این پکیج هر ویدئو کلی نکات آموزشی قرار گرفته است . طراحی و نقشه کشی هوشمند، نحوه سیم کشی تجهیزات و سربندیشون و نصب تجهیزات تابلوی هوشمند، حتی چگونگی سیمکشی و نحوه نصب  تجهیزاتی مثل پرده، ماژول فن کوئل و دستگیره هوشمند و…..

پروگرامینگ تجهیزات

اساسی ترین و مهمترین بخش خانه هوشمند در این پکیج قراردارد . ناگفته نماند شما زمانی رشد خواهید کرد در زمینه هوشمندسازی که هر دو پکیج اصول اولیه مرحله اول که طراحی و نقشه کشی هوشمند، ماژول هوشمند نحوه سیمکشی و نصب تجهیزات هست و به همراه پروگرامینگ را کامل مسلط باشید .

دوره کی ان ایکس KNX

کامل ترین و حرفه ای ترین دوره . اینکه شما بتوانید با این روش هوشمندسازی اجرا کنید که از نظر کارفرما کار شما حرفه ای و تمیز باشد کل راه را رفته اید فقط کافیه با دقت ببینید و با دقت گوش کنید که روش سیمکشی به چه صورت هست و چه طور اجرا می شود .

نقشه کشی برق ساختمان

قدم اول اجرای برق ساختمان نقشه اصولی و صحیح آن هست که چه طور و با چه اصولی از نظام مهندسی باید طراحی کنید . نکاتی در این پکیج گفته شده است که در ایران مانند ندارد .

در این صفحه سعی کردیم اطلاعات کلی در خصوص دور های آموزشی هوشمند نیروی نابان را در اختیارتان قرار دهیم. درصورتیکه نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارید یا قصد ثبت نام دوره آموزشی هوشمند سازی را دارید با مشاوران ما در گزوه هوشمند سازی نابان تماس بگیرید.