ارتباط با ما

آدرس : نوشهر ، خیابان عدالت ، جنب دادگستری ، روبروی باغ نوید ، ساختمان صفا ، واحد سوم

در صورت نیاز به مراجعه حضوری در دفتر، حتما قبل از آن هماهنگ کنید.

تماس از واتساپ: 09339653923
شماره تماس دفتر: 01152322067
آدرس ایمیل: info@nabanbms.com
کانال آپارات: هوشمند نابان

نمایندگی های ما

تماس با ما

کل مردم جهان  به نوعی از هوشمند سازی در فعالیت های روزمره استفاده می کنند مثال : درهای اتوماتیک پارکینگ ها، ساعت های زنگ دار، تایمر اجاق گاز، ریموت کنترل ها و … . اما وقتی صحبت از خانه هوشمند می کنیم منظورمان چیزی فراتر از این هاست..

یک خانه هوشمند ، خانه یا ساختمان مدرنی است که همه اجزا و لوازم برقی آن به وسیله یک سیستم مرکزی یکپارچه شده و به خوبی با هم ارتباط برقرار می کنند. در خانه هوشمند شما به راحتی می توانید همه چیزِ خانه را از هرکجای دنیا که هستید به راحتی کنترل کنید. می توانید برای بخش های مختلف خانه برنامه های از پیش تعیین هوشمند سازی شده داشته باشید یا در زمان هایی که خانه نیستید بر بخش های مختلف خانه نظارت کنید.  

قطعا قصد این را دارید که وارد حرفه ای جدید بشوید که ازآن درامد بالا کسب کنید با هر اموزشی شما میتوانید رشد کنید تیم نابان همراه همیشگی شماست با مشاوره ها تا زمانی که بتوانید حداقل 3 تا پروژه را اجرا کنید و در این زمینه حرفه ای شوید .

خانه هوشمند ویژگی های جذاب و  ارزشمند زیادی دارد. ، کنترل با استفاده از تلفن همراه و از هر فاصله ای است.

برای استفاده از این قابلیت هیجان انگیز کافی است اپلیکیشن خانه هوشمند نابان که توسط متخصصان فنی بر روی گوشی شما نصب میکنند و اموزش میدهند استفاده کنید .

حال برای تغییر وضعیت (روشن یا خاموش) هریک از سرخط های متصل به کلید لمسی هوشمند، کافی است یک بار آیکون مربوط به آن را لمس کنید. همچنین می توانید سناریوهای تعریف شده را به راحتی فعال کنید.

پس از ورود به نرم افزار ابتدا نرم افزار گیت وِی مرتبط شده و وضعیت فعلی همه بخش های خانه را نمایش می دهد. پس از این شما می توانید وارد هر یک از بخش ها (اتاق ها ، سالن پذیرایی ، سالن ورزش ، نما و محوطه ) شده و وضعیت هر یک از سرخط ها را مشاهده کنید.

   اپلیکیشن خانه هوشمند قابل نصب و بهره برداری بر سیستم عامل اندروید و Ios است.

برای ارتباط با متخصصین ما اینجا کلیک کنید.