آدرس ما

نوشهر

خیابان عدالت، جنب دادگستری، ساختمان صفا، واحد سوم

ایمیل:  info@nabanbms.com

تلفن:  2067 5232 11 (98+)

واتس اپ: 3923 965 933 (98+)

تماس با ما

می توانید درخواست تماس خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

قصه تاسیس نابان از زبان جناب مهندس برزگر

رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی هوشمند نابان

شرکت مهندسی هوشمند نيروي نابان با بیش از یک دهه سابقه درخشان (آغاز به فعالیت در سال 1390 ) با هدف ارائه نوین کلیه خدمات مشاوره و کنترل هوشمندسازی ساختمان قدم به عرصه‌ی رقابت گذاشت و هم اکنون به عنوان نماینده انحصاری و دفتر مرکزی HDL استان مازندران مشغول به فعالیت میباشد..از جمله‌ فعالیت‌های این شرکت می‌توان به شناخت – تحلیل و مطالعه بازار، مشاوره متفاوت، ارائه سلوشن‌ و راهکارهای مختلف، طراحی بهینه تجهیزات و خدمات، نظارت دقیق و متمرکز، تامین به موقع تجهیزات، نصب و راه اندازی صحیح و ارائه خدمات پس از فروش کاملاً رایگان طی 5 سال، در چارچوب هوشمندسازی کلیه ساختمان‌های مسکونی، اداری – تجاری، درمانی، هتل، ویلای لوکس، پارکینگ و … نام برد.

 

درباره شرکت مهندسی هوشمندسازی نابان

هوشمند نابان در دو بخش طراحی و نصب و راه اندازی سیستم های هوشمند ساختمان به عنوان رتبه برتر هوشمندسازی استان مازندران از سال 1390 فعالیت میکند که نماینده رسمی و انحصاری چندین برند مطرح سیستم های هوشمند ساختمان می باشد . برای ارائه طراحی و خدمات فنی و تخصصی بهتر از طراحی بهینه و اقتصادی تا نصب و راه اندازی سریعتر و با کیفیت بیشتر برای شما کارفرمایان و سازندگان عزیز و شما مهندسین فعال در حوزه ساخت و ساز و همینطور طراحان دکوراسیون ، تعداد شعبات و نمایندگی های نابان روز به روز در حال گسترش می باشد.

کارشناسان ما در نابان به صورت جدی در دو بخش در کنار شما هستند

  • طراحی، مشاوره و اجرای سیستم های هوشمند ساختمان
• برگزاری دوره های آموزشی هوشمند سازی به صورت حضوری و پکیج های آنلاین :

 

در بخش آموزش مهندسین برق ، پیمانکاران برق ، برقکاران عزیز ، دانشجویان رشته برق و جویای کار که در هر سطحی هستید و نیاز دارید تا به عرصه هوشمندسازی ساختمان ورود کنید به شما اموزش داده خواهد شد .به طوری که نیاز به آموزش دیگری نخواهید داشت . کارشناسان نابان در حین اموزش و به خصوص پس از تکمیل دوره آموزشی در کنار شما خواهند بود تا اطمینان حاصل کنند تا شما در سریعترین زمان ممکن به بازار کار ورود کنید . این قضیه یک بازی برد برد برای شما و نابان خواهد بود .ما در کنار شما خواهیم بود در هر مکانی که مد نظر شماست به بازار هوشمندسازی ورود کنید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید قوانین اخذ نمایندگی نابان را مطالعه کنید.

 تاریخچه تاسیس نابان

سال 1391

از شروع تا تولد نابان


ما عضوی از خانواده بزرگ هوشمندسازی ساختمان شدیم و فعالیت خودمون رو در این زمینه به عنوان تنها نمایندگی انحصاری استان مازندران شروع کردیم .

سال 1398

ایده نابان

ازدواج با مهندس مهدی برزگر ( بورسیه وزارت نیرو رشته تخصصی برق ) وقتی کسی هم رشته و هم فکر با من بود ، ایده هامون با صدای بلند مطرح کردیم و و تا اجرایی شدنشم پیش رفت .
سال 1398

خانواده بزرگ هوشمندسازی


تا اون موقع پروژه های رباتیک دانشگاهی فعالیت داشتم که سعی کردم گروهی را در شهرستان نوشهر و چالوس تشکیل دهم.

سال 1400

خانواده هوشمند نابان


مسیر های پر فراز و نشیبی را گذراندیم اما حالا در کنار شما بزرگ و بزرگ تر شدیم عقیده ماهم این هست که تنهایی رشد کردن فایده ندارد . امیدواریم که در کنار شما مازندران سرسبزمون به هوشمندترین استان تبدیل کنیم .